بروزرسانی 1397/10/10

جستجو
Menu

پیام تبریک مدیریت بیمه سلامت استان به مناسبت نیمه شعبان

50بازدید
فروردین 19, 1399

مدیریت بیمه سلامت استان چهارمحال و بختیاری در پیامی فرا رسیدن نیمه شعبان و میلاد یگانه‌ منجی‌ عالم‌ بشریت‌ را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی بیمه سلامت در متن پیام "قیصر حافظی بختیاری" چنین آمده است:
نیمه شعبان ولادت سراسر نور و پاکی، حضرت مهدی موعود(عج) و نقطه عطف اعیاد شعبانیه و پیام آور ظهور حضرت مهر و دوستی است که روزی با طلوع خود گرمابخش جهان و امید مستضعفان خواهد بود؛ این مناسبت به برکت وجود ستاره ای درخشنده دیگری در آسمان هدایت زمینیان یکی از خجسته ترین و پر برکت ترین اعیاد مسلمانان و فرصت معنوی ارزشمندی برای ارتباط با خالق هستی و نزدیکی هر چه بیشتر به معبود و کسب برکات الهی است.
ما نیز به عنوان رهروان مکتب راستین مهدویت با قلب هایی مملو از اعتقاد به ظهور و فلسفه ظهور آرزو می کنیم توفیق داشته باشیم در رکاب آن حضرت و در ردیف صحابه ایشان قرار گیریم تا با ظهور آن منجی موعود، در برپایی جهانی سراسر عدل و معنویت نقش آفرینی کنیم.
اینجانب فرا رسیدن سالروز ولادت باسعادت حضرت قائم (عج) را به پیشگاه ولی امر مسلمانان جهان مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی خامنه ای(مدظله العالی) ، منتظران و عدالت خواهان سراسر دنیا تبریک و تهنیت عرض نموده و از خداوند متعال تعجیل در ظهور حضرتش را مسئلت می‌کنم.

print