بروزرسانی 1397/10/10

جستجو
Menu

بدهی موسسات طرف قرارداد بیمه سلامت چهارمحال و بختیاری پرداخت شد

53بازدید
اردیبهشت 10, 1399

مدیرکل بیمه سلامت چهارمحال و بختیاری گفت: تسویه بدهی به موسسات طرف قرارداد بیمه سلامت استان و همچنین مطالبات دانشگاه علوم پزشکی به ویژه در دوران کرونا پرداخت و به روز شده است.

قیصر حافظی با اشاره به الکترونیکی شدن خدمات بیمه سلامت اظهار داشت: بیمه شدگان چهارمحال و بختیاری می‌توانند با استفاده از یک کد پنج رقمی که توسط سازمان بیمه سلامت صادر می‌شود، تمامی خدمات بیمه‌ای خود را به صورت الکترونیک دریافت کنند.
وی بیان کرد:در ارائه خدمات سرپایی مانند خدمات بخش بستری، متناسب با نیازهای جامعه استحقاق سنجی انجام می‌شود.
مدیرکل بیمه سلامت چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: صیانت از حقوق بیمه شدگان قبل و حین دوران کرونا از اولویت‌های بیمه سلامت استان بوده و پروتکل‌های جدید به موسسات طرف قراداد به منظور تسهیل استفاده بیمه‌شدگان از خدمات بدون حضور فیزیکی درجهت شکست کرونا ابلاغ گردید.
وی با اشاره به پرداخت بدهی‌ها اضافه کرد: تسویه بدهی به موسسات طرف قرارداد بیمه سلامت استان و همچنین مطالبات دانشگاه علوم پزشکی به ویژه در دوران کرونا پرداخت و به روز شده است .
حافظی با اشاره به افزایش نظارت بر موسسات طرف قرارداد و کیفیت خدمات در دوران کرونا و پساکرونا عنوان کرد: در رویکرد جدید، بیمه سلامت از ارگان‌های مهم و تاثیرگذار در تامین مالی مراکز بهداشتی و درمانی بوده و در دوران کرونا هیچ کدام از خدمات بیمه‌ای در استان تعطیل نشده‌است، همچنین سامانه 1666 از اسفندماه 98 تاکنون به صورت شبانه روزی پاسخگوی سوالات پزشکی و کرونایی مردم توسط پزشکان عمومی و متخصص بوده است.
در پایان وی اظهار داشت: با مراکزی که طی این ایام همکاری نکردند برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

print