بروزرسانی 1397/10/10

جستجو
Menu

مدیریت بیمه سلامت استان چهارمحال و بختیاری فرارسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی را تسلیت گفت

11بازدید
شهریور 06, 1399

قیصر حافظی مدبربت بیمه سلامت استان با صدور پیامی فرا رسیدن ایام تاسوعا و عاشورا و شهادت مظلومانه سالار شهیدان را به خانواده بزرگ بیمه سلامت تسلیت گفت.

متن پیام به شرح ذیل است:
سرزمین کربلا صحنه وقوع حماسه جاویدی است که وجدان انسان های آگاه، صلابت آسمانی اش را ستایش می کند و در برابر قداست و عظمت آن سر تعظیم فرود می آورد
عــاشورا نمایش پرشکوه عشق است که با ایثار و از خودگذشتگی حسین (ع) و یاران فداکار آن حضرت در صحنه کربلا خلق می‌شود. کربلا صحنه وقوع حماسه جاویدی است که وجدان انسان‌های آگاه، صلابت آسمانی‌اش را ستایش می‌کند و در برابر قداست و عظمت آن سر تعظیم فرود می‌آورد.
روز عاشورا یادآور از خودگذشتگی و ایثار تنها آزاد مرد عالم خاکی و ۷۲ تن از یاران با وفایش است. کسانی با گذشت از تمامی متعلقات و وابستگی مادی و دنیوی جان خود را فدای فریضه الهی أمر به معروف و نهی ازمنکر نمودند.
اینجانب فرارسیدن ایام تاسوعا و عاشورای حسینی را به خانواده بزرگ بیمه سلامت و همه آزادگان و شیفتگان حق و فضیلت و عدالت در سرتاسر جهان تسلیت عرض می نمایم و امیدوارم با پیروی از این مکتب متعالی روز به روز شاهد از بین رفتن منکرات، ترویج بیشتر معروفات و ظلم ستیزی در دنیا باشیم.

print